2020 Perde Modelleri

2020 Perde Modelleri

2020 Yılında İspanyol ve İtalyan perde kalitesi Anadolu’nun eşsiz tasarımıyla buluştu. Bu buluşma ile 2020 perde modelleri yepyeni bir boyut kazandı. Artık her zevke göre kişiselleştirmiş perde modellerimiz ile sıkıcı tasarımlardan kurtulacaksınız. Üstelik çift yönlü kullanılabilen perde modellerimiz sayesinde ruh halinize göre perdelerinizi iki farklı şekilde kullabileceksiniz.

 

Her zaman iletişim kolaylığı, her sorunuza hızlı dönüş imkanı ile size sadece perde değil, güven sunuyoruz.

pursaklar perde modelleri

2020 Perde Modelleri

Keçiören Perde olarak, perde ve kumaş işlerinizde en uygun, en kaliteli, en şık ürünleri sunuyoruz. 2020 perde modellerimiz Yüzlerce farklı model, onlarca farklı renk ve binlerce kombinasyondan oluşmakta ve hayalinizdeki tasarımı gerçeğe dönüştürmemizi kolaylaştırmaktadır.

2020 Perde Modelleri artık klişe belli modellerin varyasyonları şeklinde değil, farklı kumaşların bir araya gelmesi ve farklı kültürlerin füzyonu sayesinde kişiye, zevkine, evine ve mobilyalarına uygun bir bütünlük sağlayacak tasarlanmaktadır.

Stoklarımızda beş yüzden fazla renk ve modelle yüz binlerce farklı kombinasyon oluşturabilme kabiliyet ve tecrübesine sahibiz. Stoktan ürün sunduğumuz için istenmeyen renk tonları ve sürprizlerle karşılaşmazsınız. Showroom’umuzda beğendiğiniz ürünün birebir aynısını sunmayı taahhüt ediyoruz!

Müşteri Memnuniyeti

"Pursaklar perdecileri arasında taleplerimizi en doğru anlayan ve bize en uygun teklifi sunan Sungurhanlar Perde'ye teşekkürler.. "

Ali Y.

Mühendis

"Yeni aldığım evime bir bütünlük içinde, üstelik uzman iç mimar ve tasarımcı kalitesinde fikirleriyle  yepyeni bir yaklaşım ve modellerle bambaşka bir hava kattı. Teşekkürler Ferhat Bey!"

Hafize D.

Avukat

"Mevcut perdelerimi yeni evimde kullanmamı sağlamasının yanı sıra salonum ve oturma odama estetik, kaliteli ve özgün perde modelleriyle yenilik kattılar. Uygun fiyatlarınız, mutlak müşteri memnuniyetiniz ve sabrınız için çok çok teşekkür ederim!"

Cansu Ö.

Ev Hanımı

REFERANS & MARKALARIMIZ

logo_07
taç perde pursaklar
logo_04
logo_05
logo_06
logo_01
logo_08
logo_02

Sungurhanlar Perde

Siz de projelerinizde uzman bir ekliple çalışmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

bilgi@sungurhanlarperde.com

Keçiören Perde bir Sungurhanlar Perde iştirakıdır.

keçiören perde çalışma saatleri

Çalışma Saatlerimiz

09.00-21.00

email-ico

E-mail

bilgi@sungurhanlarperde.com

perdeci whatsapp iletişim

Whatsapp

0537 741 82 14

keçiören perde telefon

Müşteri Hizmetleri

0537 741 82 14

0312  504 05 32

keçiören perde çalışma saatleri

Adres

Cumhuriyet Mah. Saltuk Buğra Cad. No:10/B Saray Pursaklar