2020 Keten Tül Perde Modelleri

Keten Tül perdeler geçmişten günümüze popülerliğini koruyan, diğer bir değişle zamana meydan okuyan perdelerdir. 2020 Keten Tül Modelleri geleneksel keten tül kalitesini Avrupai tasarım kalitesiyle birleştirerek evinizin şıklığını en üst noktalara taşımak için tasarlandılar. Pastel veya canlı renklerle istediğiniz türde keten tül modellerini showroomumuzda görebilirsiniz.

Keten Tül Modelleri polyester tüllerle karşılaştırıldığında gerek sağlığınız, gerekse konforunuz açısından vazgeçilmeziniz olacaktır. Tül perdenin en önemli fonksiyonu olan, dışarıdan gelen ışık evi aydınlatırken, güneşin yakıcı sıcaklığının evin konforunu azaltmasını önlemesidir. Keten, gerek dokuması, gerekse işçiliği zor olan bir üründür. Bu da kaliteli ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Lüks perde sınıfında yer alan keten tül modelleri Sungurhanlar Perde sayesinde hemen her bütçeden birçok kesim için erişilebilir durumdadır. Fiyatlarımıza, zengin stoktan satış politikamız sayesinde güveniyor, toptan fiyatına perakende satış taahhüt ediyoruz.

 

pursaklar perde modelleri

2020 Keten Tül Modelleri

Düz, Ham Keten, Şantuklu Keten, İpli Keten, Degrade keten, ekose keten ve daha nice keten tül çeşitleri ve onlarca farklı renk kombinasyonlarını showroom’umuzda siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

2020 Keten Tül Modelleri kalitenin zerafet ve minimalizimle buluştuğu noktanın tam kesişiminde bulunur. Grotesk desenler, aşırı desenli, göz yorucu modellerden sıkılanlardansanız, sadeliği kalite ve şıklıkla buluşturmayı seviyorsanız keten tül tam aradığınız türden bir ürün olacaktır.

Keten Tül Perdelerin şıklığını bir adım arttırmak için modern fon perde modellerimizle kombinleyebilir, evinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

"Pursaklar perdecileri arasında taleplerimizi en doğru anlayan ve bize en uygun teklifi sunan Sungurhanlar Perde'ye teşekkürler.. "

Ali Y.

Mühendis

"Yeni aldığım evime bir bütünlük içinde, üstelik uzman iç mimar ve tasarımcı kalitesinde fikirleriyle  yepyeni bir yaklaşım ve modellerle bambaşka bir hava kattı. Teşekkürler Ferhat Bey!"

Hafize D.

Avukat

"Mevcut perdelerimi yeni evimde kullanmamı sağlamasının yanı sıra salonum ve oturma odama estetik, kaliteli ve özgün perde modelleriyle yenilik kattılar. Uygun fiyatlarınız, mutlak müşteri memnuniyetiniz ve sabrınız için çok çok teşekkür ederim!"

Cansu Ö.

Ev Hanımı

REFERANS & MARKALARIMIZ

logo_07
taç perde pursaklar
logo_04
logo_05
logo_06
logo_01
logo_08
logo_02

Sungurhanlar Perde

Siz de projelerinizde uzman bir ekliple çalışmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

bilgi@sungurhanlarperde.com

Keçiören Perde bir Sungurhanlar Perde iştirakıdır.

keçiören perde çalışma saatleri

Çalışma Saatlerimiz

09.00-21.00

email-ico

E-mail

bilgi@sungurhanlarperde.com

perdeci whatsapp iletişim

Whatsapp

0537 741 82 14

keçiören perde telefon

Müşteri Hizmetleri

0537 741 82 14

0312  504 05 32

keçiören perde çalışma saatleri

Adres

Cumhuriyet Mah. Saltuk Buğra Cad. No:10/B Saray Pursaklar